Agri Invest Forum 2018

   У Києві розпочалась V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum.
   Agri Invest Forum об'єднав понад 1000 учасників. На події були присутні представники ключових міністерств, народні депутати України, представники посольств та міжнародних організацій. У форумі взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик та начальник управління соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення зазначеного департаменту Костянтин Довгаль.
   Головна тема заходу стосувалась ефективної взаємодії держави і аграрного бізнесу,
   Під час форуму відбулися панельні дискусії щодо відміни відшкодування експортного ПДВ для олійних культур: сої та ріпаку, щодо митної політики на ввезення мінеральних добрив, щодо відкриття ринку землі.
Іншими важливими темами до обговорення стали рішення для оптимізації ведення бізнесу й інструменти фінансування та управління ризиками. Одним із фінансових рішень було представлено проектом IFC Аграрні розписки в Україні
   Слід зазначити, що Київська область у 2018 займає лідируючу позицію по укладенню аграрних розписок. Так, з початку року аграріями області вже укладено 14 аграрних розписок.