Дні агротехнологій

   17 травня 2018 року в Бориспільському районі, Київської області відбувся “День агротехнологій : передпосівний грунтообробіток та посів кукурудзи”.
   На відкритих майданчиках представлені кращі зразки сільськогосподарської техніки з якими ознайомились відвідувачі.
   В данному заході приймали участь директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик, головний спеціаліст департаменту Олександр Самотей, начальник структурного агропромислового розвитку Бориспільської райдержадміністрації Михайло Пензай.
   Демонструвалась техніка від компанії АМАКО, один із найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування сільгоспвиробників і допомога у вирішенні будь-яких технологічних завдань своїх клієнтів.
   Компанія КОНКОРД – група підприємств, яка 25 років здійснює постачання сільськогосподарської техніки та обладнання, включаючи вигідні схеми фінансового лізингу та фінансування, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки, постачання оригінальних запасних частин.
   Група компаній KUHN пропонує широкий вибір сільськогосподарської техніки, яка найбільшим чином відповідає вимогам виробників сільськогосподарської продукції: плуги від 2 до 13 корпусів, техніку для обробітку грунту, а також широку лінійку посівних машин. Кормозаготівельна техніка включає 33 моделі косарок, дозволяє заготовити корм вищої якості.
   “Лозівські машини” – це широка лінійка сучасних енергоефективних та інноваційних грунтооброблювальних та посівних агрегатів. Оригінальні конструкторські рішення, реалізовані у “Лозівських машинах”, забезпечують енергоеффективність та економічність роботи агрегатів. Для багатьох аграріїв важливо, що сільськогосподарські агрегати “Лозівських машин” адаптовані як для вітчизняної, так і імпортної тягової техніки, та підходять і для невеликих фермерських господарств, і для величезних агропідприємств, орієнтованих на обробку великих площин.