Використання агробіомаси для енергетики - додатковий дохід для аграрії.

   16 травня 2018 року в м. Черкасах в рамках агропромислового експо-фесту AGROSHOW Ukraine 2018 пройшов семінар на тему: “Стале використання агробіомаси для енергетики – додатковий дохід для аграріїв”.
   Захід проведено організаторами біоенергетичної асоціації України, та НТЦ ”Біомаса“. В данному заході прийняли участь аграрні компанії, комерційні компанії, державні установи, від департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Олександр Самотей.
   Місцеві громади наразі у більшості залежать від викопних палив, таких як природний газ і вугілля, використовуючи ці енергоресурси для виробництва теплової енергії.
   Водночас потенціал агробіомаси (солома зернових, стебла кукурудзи та інше) енергетичних культур може забезпечити енергонезалежність і розвиток місцевої економіки та підвищити добробут аграріїв і сільського населення.
   Потенційними виробниками та постачальниками такої агробіомаси для виробництва теплової енергії можуть стати аграрії та місцеві фермери.
   Тому мета цього заходу проінформувати аграріїв про потенціал, можливості та технології сталого та економічно ефективного використання агробіомаси та енергетичних культур для виробництва енергії, закласти фундамент для налагодження співпраці між аграріями, як потейційними виробниками сталої біомаси та споживачами біонергії.