Навчання працівників господарств Білоцерківського району, робота яких пов'язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

   З метою проведення в оптимальні строки та в повному обсязі комплексу весняно-польових робіт 27 лютого 2018 р. в великому залі РДА спеціалістами управління агропромислового розвитку Білоцерківської районної державної адміністрації спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Головного управління Держпраці у Київській області , управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації, Білоцерківської центральної районної лікарні проведено навчання працівників господарств Білоцерківського району, робота яких пов'язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.
   На навчання були запрошені головні агрономи, агрохіміки, інженери з охорони праці та техніки безпеки, механізатори, водії, робочі, різноробочі, завідувачі складами та інші працівники сільськогосподарських підприємств різних форм власності Білоцерківського району. Всього навчанням охоплено 141 чоловік.
Відкрив навчання начальник управління агропромислового розвитку Білоцерківської РДА Ільченко О.М., який наголосив на важливості проведення заходу та побажав присутнім плідної праці.
   Головний інженер з охорони праці та техніки безпеки управління агропромислового розвитку Білоцерківської РДА Ротовський О.М. ознайомив присутніх з класифікацією пестицидів і агрохімікатів за призначенням та характеристикою засобів індивідуального захисту від негативного впливу пестицидів і агрохімікатів.
Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області Карлаш А.І. навів приклади основних нещасних випадків під час роботи з пестицидами і агрохімікатами та розповів про процедуру з їх розслідування.
   Лікар-кардіолог Білоцерківської центральної районної лікарні Кузан В.М. ознайомив присутніх з правилами особистої гігієни, першої лікарської допомоги, самодопомоги при отруєнні пестицидами і агрохімікатами.
   Головний спеціаліст відділу охорони праці та безпечної життєдіяльності управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації Швиденко Д.В. розповів про основні умови праці та заходи запобігання негативного впливу пестицидів і агрохімікатів на працівників, робота яких пов'язана із застосуванням пестицидів і агрохімікатів.
   Завершив навчання головний спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Савицький А.В., який повідомив присутніх про правила зберігання, відпуску, транспортування та застосування пестицидів і агрохімікатів.
   На підставі проведеного навчання будуть видані посвідчення та допуски про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами та агрохімікатами.