РОБОЧА ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ МАКАРІВСЬКОЇ РДА

   14 грудня 2017 року відбулася робоча зустріч начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Олександра Нечая з представниками ТОВ «Вайсбері». Дане товариство займається вирощуванням таких культур як суниця, лохина, малина, чорна та цвітна смородина елітних сортів, використовує кращі італійські та голландські технології, практику та досвід у сільськогосподарському виробництві.
   Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року №587, було оформлено та подано на розгляд районної комісії документи на отримання компенсації здійснених у 2017 році витрат на проведення робіт із закладення насаджень, придбання саджанців, будівництво мережі краплинного зрошення, догляду за насадженнями до вступу в плодоношення та придбання матеріалів для проведення таких робіт.
   Окрім того, в ході зустрічі було обговорено плани майбутньої розбудови інфраструктури та створення нових робочих місць, що дасть змогу отримувати продукцію найвищої якості. На протязі 2017 року ТОВ «Вайсбері» висадило 1,64 га малини, 0,97 га лохини, 3,31 га чорної смородини та 1,34 га смородини цвітної.