51 тис. грн. збитків зафіксував Київський рибоохоронний патруль на Київському водосховищі

   19 листопада, під час проведення рибоохоронних рейдів на Київському водосховищі, рибоохоронний патруль Київщини зафіксував 2 грубих порушення. Загальна сума збитків становить 50 490 грн. Громадяни з моторних гумових човнів, використовуючи спінінги, проводили вилов риби. У першому випадку, 2-е громадян перевищили добову норму на 27 кг, виловивши 48 екз. риби судак. У другому випадку, порушнику вдалося впіймати 69 екз. риби судак, чим перевищив добову норму вилову на 19 кг.
   Інциденти сталися в районі с.Лебедівка, Вишгородського району. Складено 3 протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Знаряддя лову, човни, мотори та риба вилучені та залишені громадянам на відповідальне зберігання до рішення суду.
   «Під час затримання, один із порушників пропонував неправомірну вигоду, в розмірі 1 000 грн. Застерігаю, згідно ст.369 ККУ - пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди карається штрафом від 500 до 750 неоподат­ковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавлення волі на строк від 2 до 4 років. На сьогоднішній день Київський рибоохоронний патруль має достатній рівень заробітної плати та забезпечений необхідною матеріально-технічною базою. Будь-які пропозиції є не прийнятними та караються законом”, - попередив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.
   Держрибагентство нагадує, що про відомі факти порушень з боку працівників рибоохоронного патруля можна повідомляти на «гарячу» лінію Держрибагентства за номером ‎‎0-800-50-52-50 або на сторінку відомства у Фейсбук. Також спеціально створена окрема “гаряча лінія” для повідомлень про факти корупційних правопорушень у Держрибагентстві, номер телефону: (044) 486-44-42.