За 2017 рік Київський рибоохоронний патруль зафіксував порушень на 2 млн. грн.

   За 2017 рік Київський рибоохоронний патруль провів 2 142 рибоохоронних рейдів та викрив 3 881 порушень. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих порушень, складають майже 2 млн. грн. (1 967 031 грн.)
   В рамках проведених оперативних заходів рибоохоронним патрулем Київщини вилучено 13 372 кг біоресурсів. З них 909 кг – у рибалок-промисловиків та 6 884 кг – при незаконному придбанні чи збуті риби. Патрулем було затримано 345 транспортних засоби та вилучено 1 109 незаконних знарядь лову. За час роботи патрульними складено 1 880 справ та направлено в суд для притягнення порушників до відповідальності.
   “Київський рибоохоронний патруль фокусується на профілактиці порушень правил рибальства рибалками-любителями, проводить роз’яснювальну роботу, веде пряму комунікацію з громадськістю, щоденно висвітлює проведену роботу в мережі інтернет. Вдячний громадським активістам, які повідомляють про порушення на «гарячу лінію” та особисто рибоохоронним патрульним за роботу», - розповів начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.
   При проведенні рибоохоронних рейдів більшу увагу приділяють виявленню грубих порушень правил рибальства. Так, у грудні було проведено низку гучних операцій, зокрема: на р.Тетерів, де заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, затримано порушників, які незаконно виловили 115 кг риби. На порушників відкриті кримінальні провадження за ст.249 ККУ (незаконне заняття рибним промислом). Також, на ринку Київщини, задокументовано порушницю, яка проводила незаконну реалізацію 117 кг риби. Складено адміністративний протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП та передано до суду.
   За 2017 рік, за участю Київського рибоохоронного патруля, відбулося вселення 1 621 004 екз. риби у водойми Київщини.
   Нагадаємо, Київський рибоохоронний патруль (рибний патруль) розпочав роботу 16 червня 2016 року. Патрульні пройшли фахове навчання із профільного законодавства, іхтіології, гідрології, спортивної та вогневої підготовки, курс управління плавзасобами та надання першої медичної допомоги. Після навчання було стажування у фахівців з Норвегії та Литви. Зарплату рибним патрульним підвищено з 1,2 тис. до 11 тис. грн. А на початку грудня 2017 року рибоохоронний патруль Київщини отримав нову техніку для фіксації рибоохоронної діяльності та спостереження за дотриманням правил рибальства на водоймах (відеореєстратори, біноклі, ліхтарі).